Zdalne nauczanie

Projekt EFS

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Misja Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu.
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II

Jak co roku nauczyciele wychowania fizycznego organizują lekcję pokazową, podczas której, uczniowie mogą zobaczyć coś nowego, z czym nie mają do czynienia na co dzień. Tym razem wybrano Bubble Football.

Znamy już wyniki szkolnych etapów odbytych do tej pory konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W grudniu odbędzie się jeszcze Konkurs Informatyczny. Dotychczasowe wyniki naprawdę robią wrażenie!  Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie rejonowym! Aby zobaczyć jak przedstawiają się wyniki w podziale na poszczególne przedmioty

Dziś łatwiej jest wysłać SMS-a lub e-maila niż kopertę z kolorowym znaczkiem i ręcznie zapisaną kartką w środku, dlatego też w domowych skrzynkach częściej znajdujemy rachunki, reklamy i urzędowe pisma niż prywatną korespondencję.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach kampanii społecznej „Czad i ogień. Obudź czujność”, organizuje dla młodzieży ( gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej) konkurs na spot filmowy dotyczący bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zagrożenia tlenkiem węgla. Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 23 listopada br. Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej MSWiA.

Te słowa przyświecały uroczystemu spotkaniu młodzieży Gimnazjum nr 4 z Panem Józefem Witkiem, radnym Rady Miejskiej w Mielcu w przeddzień Święta Niepodległości. Zaproszenie przyjął także Pan Arkadiusz Gałkowski, Naczelnik Wydziału Edukacji w Mielcu.

We wtorek 8 listopada i w środę 9 listopada w klasie 3b i 3d odbyła się nietypowa lekcja historii, której tematem były dzieje orderu Virtuti Militari. Aby zapoznać uczniów z historią tego najwyższego polskiego odznaczenia wojskowego, nadawanego za wybitne zasługi bojowe połączone z ofiarnością i odwagą, zaprezentowano pokaz multimedialny ilustrujący między innymi Poczet Mieleckich Kawalerów Orderu Virtuti Militari.

Zapraszamy rodziców uczniów Gimnazjum nr 4 na spotkania z wychowawcami i nauczycielami, które odbędą się w dniu 16 listopada 2016 roku   (środa) o godzinie 17.30.

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 2b Kinga Wilk została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Polski”.
Konkurs był ogłoszony na wakacjach przez UNICEF Polska oraz Fabrykę Ołówków St. Majewski. Uczestnik konkursu miał własnoręcznie przygotować pracę w formacie A4 wybraną przez siebie techniką plastyczną. Praca miała przedstawiać miasto, region, miejscowość lub miejsce Polski, które uczestnik chciałby pokazać swojemu rówieśnikowi na drugim końcu świata.
Kinga wygrała Smartfona Huawei Y6.
Jej pracę można oglądać na Fanpage Kolorowy Świat Bambino.

To tytuł konkursu bibliotecznego, który odbył się w dniu 27 października 2016 r. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas pierwszych, którzy wykazali się znajomością: budowy i dziejów powstawania książki, pojęć związanych z woluminami, historią druku, zdobieniem ksiąg, dziejami powstania Biblioteki Narodowej w Polsce oraz typów najnowszych książek.

Po raz kolejny uczniowie spisali się na medal! Wszystkie klasy dostarczyły dynie na czas! Jury z wielką trudnością przyznało punkty dla trzech najładniejszych dyń ponieważ wszystkie były fantastyczne i prezentowały się wspaniale. Po długich przemyśleniach trzecie miejsce zajęła klasa 2b, drugie miejsce klasa 1c, a pierwsze miejsce przypadło klasie 3dWyróżnienie za dynie indywidualne dla: Julii Jaje - 2a , Julii Bugajskiej - 2b, Wiktorii Moryl i Anity Działo - 2 a, Kingi Chrobak - 2b, Norberta Chruściela - 2a, Jana Gorazda - 1c oraz pani Barbary Pyrz.

Urząd Miejski

w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

Goście

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

plik

spum2012

Szukaj w serwisie...

December 2016

dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie

Forecast Today

Online (15 minutes ago):5
5  gości
brak użytkowników

Twoje IP:54.211.191.72

Cytaty

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.