Zdalne nauczanie

Projekt EFS

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ SZKOŁY - DLACZEGO MY (kliknij)

Misja Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II

Zapraszamy rodziców uczniów Gimnazjum nr 4 na spotkania z wychowawcami i nauczycielami, które odbędą się w dniu 29 marca 2017 roku   (środa) o godzinie 1730.

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum zdobyli cenne nagrody w konkursie plastycznym na plakat pt. „Zamiast śmiecić – zapobiegaj”. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Mielca. Konkurs był adresowany do uczniów gimnazjów naszego miasta.

Przypominamy, że podobnie jak w latach ubiegłych, trwa w naszym gimnazjum akcja zbierania nakrętek i makulatury. Policzone korki należy przynosić w plastikowych torbach, a kartkę zawierającą dane osoby przynoszącej (imię i nazwisko, klasa oraz liczba nakrętek w sztukach) należy przekazać pani Barbarze Pyrz.

Z dumą informujemy, że Natalia Hałata, Mariola Cyran, Dominik Ząbek, Łukasz Szantula z kl. 3b, Jakub Mrozowski z kl. 1b zostali LAUREATAMI Konkursu Informatycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Uczniów przygotował do konkursu p. Wiesław Zieliński. Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Mariola Cyran i Natalia Hałata z kl. 3b zostały laureatkami VI Podkarpackiego Konkursu Informatycznego z elementami Matematyki skierowanego do gimnazjalistów. Konkurs organizuje cyklicznie Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, a honorowy patronat nad konkursem objął Podkarpacki Kurator Oświaty. Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Mariola Cyran z kl. 3b zajęła II miejsce i uzyskała tytuł laureata w V edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej „GIMTECH”, organizowanego przez Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu. Dominik Ząbek i Julia Siry z kl. 3b uzyskali tytuł finalisty konkursu. Gratulujemy!

8 marca w naszej szkole był kolejnym dniem tematycznym w ramach konkursu „Klasa Roku”. Tym razem uczniowie mieli za zadanie ozdobić salę lekcyjną własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Liczył się pomysł, wykonanie i… fantazja.

W bibliotece szkolnej rozstrzygnięto konkurs plastyczny na plakat reklamujący lekturę gimnazjalną. Pierwsze miejsce zajął Natan Jasicki z kl. 2d, który namalował afisz do książki Dziady A. Mickiewicza. Drugie miejsce przypadło Marcelinie Barbarzak z kl. 3d, której praca reklamowała Balladynę J. Słowackiego.

Cyklicznie, w bibliotece szkolnej odbywa się Festiwal Pięknego Czytania. Uczestnicy konkursu czytają wybrany przez siebie fragment utworu epickiego. Ocenie podlega dykcja, interpunkcja, wyrazistość, ekspresja słowna i wyraz artystyczny. W tym roku w rywalizacji wzięło udział 17 uczestników.

9 marca 2017 roku biblioteka szkolna zaprosiła najmłodszych czytelników, aby mogli wziąć udział w czytaniu bajek. Wolontariuszka, Adrianna Majewska z klasy 3b, wcielała się w bohaterów opowieści, zadziwiając słuchaczy ekspresją i aktorską grą.

Urząd Miejski

w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

Goście

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

plik

spum2012

Szukaj w serwisie...

March 2017

dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie

Forecast Today

Online (15 minutes ago):10
10  gości
brak użytkowników

Twoje IP:54.211.108.8

Cytaty

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.