Urząd Miejski  

   

Wirtualny spacer  

   

Kontakt  

Gimnazjum nr 4
w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

   

Goście  

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

   

plik  

 

   

Szukaj w serwisie...  

   

Kalendarium  

October 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Pogoda  

   

Odwiedziny  

2363076
dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
218
282
500
2443
7608
9762
2363076

Forecast Today
240

12.51%
28.15%
6.19%
0.71%
0.22%
52.22%
Online (15 minutes ago):8
8  gości
brak użytkowników

Twoje IP:3.236.204.251
   

Cytaty  

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.

   

Zdalne nauczanie  

   

Projekt EFS  

   

Przydatne linki  

   

Translate  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
   
Misja Gimnazjum nr 4 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II
   

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSACH KURATORYJNYCH 2013/2014

… czyli refleksja pokonkursowa o tym, czym poszczycić się możemy.

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak i w ubiegłych latach, jesteśmy dumni z licznych sukcesów naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Ośmiu naszych uczniów uzyskało tytuł laureata, a szesnastu tytuł finalisty.

LAUREACI konkursów przedmiotowych


Konkurs Biologiczny:
Aleksandra Snopkowska 2b 
Nauczyciel prowadzący: Bogusława Michalcewicz
Karolina Król 3b, Jakub Bazak 3b
Nauczyciel prowadzący: Barbara Pyrz

Konkurs Języka Angielskiego: 
Ewelina Pawlik 3b
Nauczyciel prowadzący: Barbara Rokosz
Wiktoria Brzezińska 3b
Nauczyciel prowadzący: Krystyna Dziekan

Konkurs Informatyczny: 
Mateusz Gujda 3b, Ireneusz Tomczyk 2b, Aleksandra Snopkowska 2b
Nauczyciel prowadzący: Wiesław Zieliński

FINALIŚCI konkursów przedmiotowych


Konkurs Biologiczny:
Weronika Surdej
3b, Małgorzata Trzpis 2c, Marcel Orłowski 3b
Nauczyciel prowadzący: Barbara Pyrz

Konkurs Chemiczny: 
Wiktoria Brzezińska 3b, Justyna Kiełbasa 3b, Weronika Surdej 3b
Nauczyciel prowadzący: Maria Greczka

Konkurs Języka Angielskiego: 
Mateusz Gujda 3b
Nauczyciel prowadzący: Krystyna Dziekan
Aleksandra Niziołek
3c
Nauczyciel prowadzący: Ewelina Niedbała

Konkurs Polonistyczny:
Justyna Kiełbasa 3b, Wiktoria Brzezińska 3b
Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Brach

Konkurs Matematyczny:
Wiktoria Brzezińska
3b
Nauczyciel prowadzący: Helena Wolska

Konkurs Geograficzny:
Patrycja Gudz
2a
Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Pazdro

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej:
Justyna Kiełbasa
3b
Nauczyciel prowadzący: Urszula Bar

Konkurs Wiedzy Technicznej ”Sapere aude” – Kategoria interdyscyplinarna:
Wiktoria Brzezińska
3b, Justyna Kiełbasa 3b
Nauczyciele prowadzący: Helena Wolska, Maria Greczka, Teresa Kawiorska, Wiesław Zieliński, Piotr Kusek

Konkurs Wiedzy Technicznej – Kategoria modelowo-konstrukcyjna:
Marcin Polak
3c
Nauczyciel prowadzący: Piotr Kusek

Szczególne uznanie należy się naszym pięciu wielokrotnym laureatomfinalistom. Są to:

Aleksandra Snopkowska 2b – laureat Konkursu Biologicznego, laureat Konkursu Informatycznego

Wiktoria Brzezińska 3b – laureat Konkursu Języka Angielskiego, finalista Konkursu Chemicznego, finalista Konkursu Polonistycznego, finalista Konkursu Matematycznego, finalista Konkursu Wiedzy Technicznej ”Sapere aude”

Mateusz Gujda 3b – laureat Konkursu Informatycznego, finalista Konkursu Języka Angielskiego

Justyna Kiełbasa 3b – finalista Konkursu Chemicznego, finalista Konkursu Polonistycznego, finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, finalista Konkursu Wiedzy Technicznej ”Sapere aude”

Weronika Surdej 3b - finalista Konkursu Biologicznego, finalista Konkursu Chemicznego,

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym laureatom i finalistom, ich rodzicom oraz nauczycielom!

Powrót

   
© Copyright Gimnazjum nr 4. Made by Rafał Dubiel & Adrian Cichoński. Theme by LernVid.com