Urząd Miejski  

   

Wirtualny spacer  

   

Kontakt  

Gimnazjum nr 4
w Mielcu
ul. Łąkowa 6,
39-303 Mielec
tel (0-17) 788 19 00
gim4@miasto.mielec.pl
gim4@ptc.pl
Jak do nas trafić (kliknij)

   

Goście  

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

   

plik  

 

   

Szukaj w serwisie...  

   

Kalendarium  

May 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Pogoda  

   

Odwiedziny  

3158089
dziś
wczoraj
w tym tygodniu
w ubiegłym tygodniu
w tym miesiącu
w ubiegłym miesiącu
wszystkie
218
390
2443
7386
15666
29165
3158089

Forecast Today
456

10.12%
26.62%
5.11%
0.57%
0.18%
57.40%
Online (15 minutes ago):5
5  gości
brak użytkowników

Twoje IP:44.223.39.67
   

Cytaty  

Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim.

   

Zdalne nauczanie  

   

Projekt EFS  

   

Przydatne linki  

   

Translate  

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
   
Misja Gimnazjum nr 4 w Mielcu:
"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"
Jan Paweł II
   

15 tytułów laureata i 13 tytułów finalisty to tegoroczne wybitne osiągnięcia naszych uczniów w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

 

 

 

LAUREACI:

  • Michał Sułek z kl. 3b – laureat Konkursu Chemicznego – opiekun p. Maria Greczka, laureat Konkursu Geograficznego – opiekun p. Małgorzata Pazdro, laureat Konkursu Informatycznego – opiekun p. Wiesław Zieliński, laureat Konkursu Matematycznego – opiekun p. Helena Wolska
  • Jakub Koza z kl. 3b – laureat Konkursu Polonistycznego – opiekun p. Małgorzata Brach, laureat Konkursu Biologicznego – opiekun p. Barbara Pyrz
  • Maciej Pieróg z kl. 3b – laureat Konkursu Historycznego – opiekun p. Alina Martyka, laureat Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – opiekun p. Alina Martyka
  • Emilia Wolanin z kl. 3b – laureatka Konkursu Polonistycznego – opiekun p. Małgorzata Brach, laureatka Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – opiekun p. Alina Martyka
  • Karolina Barbara z kl. 3d – laureatka Konkursu Biologicznego – opiekun p. Barbara Pyrz
  • Kinga Bylicka z kl. 3b – laureatka Konkursu Języka Angielskiego – opiekun p. Małgorzata Robak
  • Patrycja Miga z kl. 3b – laureatka Konkursu Języka Angielskiego – opiekun p. Małgorzata Robak
  • Jakub Mrozowski z kl. 3b – laureat Konkursu Informatycznego – opiekun p. Wiesław Zieliński
  • Szymon Tarachanowicz z kl. 3b – laureat Konkursu Informatycznego – opiekun p. Wiesław Zieliński

FINALIŚCI:

  • Michał Sułek z kl.3b – finalista Konkursu Fizycznego – opiekun p. Bogumił Drewniak, finalista Konkursu Historycznego – opiekun p. Alina Martyka
  • Kinga Bylicka z kl. 3b – finalistka Konkursu Biologicznego – opiekun p. Barbara Pyrz
  • Martyna Czachor z kl. 3d – finalistka Konkursu Historycznego – opiekun p. Urszula Bar
  • Nicola Jońca z kl. 3d – finalistka Konkursu Biologicznego – opiekun p. Barbara Pyrz
  • Jakub Koza z kl. 3b – finalista Konkursu Języka Angielskiego – opiekun p. Małgorzata Robak
  • Jakub Machniak z kl. 3b – finalista Konkursu Matematycznego – opiekun p. Helena Wolska
  • Agnieszka Marzec z kl. 3e – finalistka Konkursu Polonistycznego – opiekun p. Barbara Wojciechowska
  • Maciej Pieróg z kl. 3b – finalista Konkursu Geograficznego – opiekun p. Małgorzata Pazdro
  • Oliwia Szałda z kl. 3d – finalistka Konkursu Biologicznego – opiekun p. Barbara Pyrz
  • Szymon Tarachanowicz z kl. 3b – finalista Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – opiekun p. Alina Martyka
  • Emilia Wolanin z kl. 3b – finalistka Konkursu Geograficznego – opiekun p. Małgorzata Pazdro
  • Zuzanna Zawadzka z kl. 3e – finalistka Konkursu Biologicznego – opiekun p. Barbara Pyrz



 

https://photos.app.goo.gl/HSnm5TXAHpLeXnXQA

 

   
© Copyright Gimnazjum nr 4. Made by Rafał Dubiel & Adrian Cichoński. Theme by LernVid.com